43+ British Blue Point Kedi Özellikleri Pics

Blue point kedi hakkında bilmeniz gereken her şey! 2023 yılında ise brirtish shorthair kedi ne kadar ? Kulakların başladığı noktada geniş, buruna doğru hafifçe sivrilen kafa yapısı göz, burun ve kulaklar ile simetrik bir . Diye merak ediyorsanız ingiliz kedisi fiyatları 3.500 lira ile 18.500 lira arasında değişmektedir. İnsanlarla ve ev hayvanlarıyla iyi geçinir ve ortama uyum sağlayabilir.

Kama şeklinde bir kafa yapısına sahiptir. Yavru British Blue Point dişi arıyorum. - Sahibim.Net
Yavru British Blue Point dişi arıyorum. – Sahibim.Net from sahibim.net

Sahiplerini takip etmeyi severler,problem çözme . Diye merak ediyorsanız ingiliz kedisi fiyatları 3.500 lira ile 18.500 lira arasında değişmektedir. Bir bakışta blue point siyam kedisi ; İnsanlarla ve ev hayvanlarıyla iyi geçinir ve ortama uyum sağlayabilir. British shorthair kompleksiz, sabırlı ve sessiz bir kedi. Tüyleri kısa olmasına rağmen kalındır. Blue point kedi hakkında bilmeniz gereken her şey! Kulakları orta büyüklükte ve geniştir ve kulak uçları yuvarlak yapıdadır.

Güler yüzlü bir yapıya sahip olan bu kedi oldukça sevimli bir surata sahiptir.

Kulakları orta büyüklükte ve geniştir ve kulak uçları yuvarlak yapıdadır. British shorthair kompleksiz, sabırlı ve sessiz bir kedi. Kulakların başladığı noktada geniş, buruna doğru hafifçe sivrilen kafa yapısı göz, burun ve kulaklar ile simetrik bir . Bu ırkın kedileri sahiplerine çok düşkündürler.adlarını kolayca öğrenebilen bu kediler oldukça zekidirler. Blue point kedi hakkında bilmeniz gereken her şey! Güler yüzlü bir yapıya sahip olan bu kedi oldukça sevimli bir surata sahiptir. Sahiplerini takip etmeyi severler,problem çözme . Ağırlık, kiloları değişken olmakla birlikte genel olarak 3 ile 10 arasındadır. Tüyleri kısa olmasına rağmen kalındır. Yeşil ve mavi göz renkleri . Gözleri büyük ve genel olarak bakır, kehribar renklerdedir. İnsanlarla ve ev hayvanlarıyla iyi geçinir ve ortama uyum sağlayabilir. 2023 yılında ise brirtish shorthair kedi ne kadar ?

Kulakları orta büyüklükte ve geniştir ve kulak uçları yuvarlak yapıdadır. Güler yüzlü bir yapıya sahip olan bu kedi oldukça sevimli bir surata sahiptir. Bahar ve yaz aylarında biraz daha fazla uyurlar. Kulakların başladığı noktada geniş, buruna doğru hafifçe sivrilen kafa yapısı göz, burun ve kulaklar ile simetrik bir . 2023 yılında ise brirtish shorthair kedi ne kadar ?

2023 yılında ise brirtish shorthair kedi ne kadar ? BRÄ°TÄ°SH SHORTHAÄ°R BLUE POÄ°NT | Evcil hayvan sahiplendirme ilanları
BRİTİSH SHORTHAİR BLUE POİNT | Evcil hayvan sahiplendirme ilanları from www.patisahiplen.com

Bahar ve yaz aylarında biraz daha fazla uyurlar. 2023 yılında ise brirtish shorthair kedi ne kadar ? Kulakları orta büyüklükte ve geniştir ve kulak uçları yuvarlak yapıdadır. Bu ırkın kedileri sahiplerine çok düşkündürler.adlarını kolayca öğrenebilen bu kediler oldukça zekidirler. Sahiplerini takip etmeyi severler,problem çözme . Ağırlık, kiloları değişken olmakla birlikte genel olarak 3 ile 10 arasındadır. Gözleri büyük ve genel olarak bakır, kehribar renklerdedir. Güler yüzlü bir yapıya sahip olan bu kedi oldukça sevimli bir surata sahiptir.

Kulakların başladığı noktada geniş, buruna doğru hafifçe sivrilen kafa yapısı göz, burun ve kulaklar ile simetrik bir .

Tüyleri kısa olmasına rağmen kalındır. 2023 yılında ise brirtish shorthair kedi ne kadar ? Kulakları orta büyüklükte ve geniştir ve kulak uçları yuvarlak yapıdadır. Kama şeklinde bir kafa yapısına sahiptir. Gözleri büyük ve genel olarak bakır, kehribar renklerdedir. Bahar ve yaz aylarında biraz daha fazla uyurlar. Diye merak ediyorsanız ingiliz kedisi fiyatları 3.500 lira ile 18.500 lira arasında değişmektedir. Güler yüzlü bir yapıya sahip olan bu kedi oldukça sevimli bir surata sahiptir. Sahiplerini takip etmeyi severler,problem çözme . Blue point kedi hakkında bilmeniz gereken her şey! Yeşil ve mavi göz renkleri . Ağırlık, kiloları değişken olmakla birlikte genel olarak 3 ile 10 arasındadır. Bir bakışta blue point siyam kedisi ;

Bir bakışta blue point siyam kedisi ; Gözleri büyük ve genel olarak bakır, kehribar renklerdedir. Bu ırkın kedileri sahiplerine çok düşkündürler.adlarını kolayca öğrenebilen bu kediler oldukça zekidirler. Kulakları orta büyüklükte ve geniştir ve kulak uçları yuvarlak yapıdadır. Ağırlık, kiloları değişken olmakla birlikte genel olarak 3 ile 10 arasındadır.

Blue point kedi hakkında bilmeniz gereken her şey! Yavru Kedi Sahiplenme British Shorthair Blue Point - Petyaşam
Yavru Kedi Sahiplenme British Shorthair Blue Point – Petyaşam from petyasam.com

Kama şeklinde bir kafa yapısına sahiptir. Yeşil ve mavi göz renkleri . British shorthair kompleksiz, sabırlı ve sessiz bir kedi. Gözleri büyük ve genel olarak bakır, kehribar renklerdedir. Blue point kedi hakkında bilmeniz gereken her şey! İnsanlarla ve ev hayvanlarıyla iyi geçinir ve ortama uyum sağlayabilir. Kulakların başladığı noktada geniş, buruna doğru hafifçe sivrilen kafa yapısı göz, burun ve kulaklar ile simetrik bir . Sahiplerini takip etmeyi severler,problem çözme .

Bir bakışta blue point siyam kedisi ;

Kulakların başladığı noktada geniş, buruna doğru hafifçe sivrilen kafa yapısı göz, burun ve kulaklar ile simetrik bir . Blue point kedi hakkında bilmeniz gereken her şey! Tüyleri kısa olmasına rağmen kalındır. Sahiplerini takip etmeyi severler,problem çözme . Kulakları orta büyüklükte ve geniştir ve kulak uçları yuvarlak yapıdadır. 2023 yılında ise brirtish shorthair kedi ne kadar ? Bir bakışta blue point siyam kedisi ; Yeşil ve mavi göz renkleri . British shorthair kompleksiz, sabırlı ve sessiz bir kedi. Kama şeklinde bir kafa yapısına sahiptir. Güler yüzlü bir yapıya sahip olan bu kedi oldukça sevimli bir surata sahiptir. Ağırlık, kiloları değişken olmakla birlikte genel olarak 3 ile 10 arasındadır. Bahar ve yaz aylarında biraz daha fazla uyurlar.

43+ British Blue Point Kedi Özellikleri Pics. Bir bakışta blue point siyam kedisi ; İnsanlarla ve ev hayvanlarıyla iyi geçinir ve ortama uyum sağlayabilir. Ağırlık, kiloları değişken olmakla birlikte genel olarak 3 ile 10 arasındadır. Kulakların başladığı noktada geniş, buruna doğru hafifçe sivrilen kafa yapısı göz, burun ve kulaklar ile simetrik bir . Bu ırkın kedileri sahiplerine çok düşkündürler.adlarını kolayca öğrenebilen bu kediler oldukça zekidirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *